Оптимізуйте протоколи зустрічей з ChatGPT 📓

ChatGPT може стати вашим незамінним помічником при перетворенні нудних протоколів зустрічей на цікаве та захоплююче чтиво. Завдяки своїм передовим здібностям обробки мови, ChatGPT легко резюмує ключові моменти та основні моменти з будь-якої зустрічі, гарантуючи, що ви нічого не пропустите. Незалежно від того, шукаєте ви швидкий огляд або більш детальне резюме, ChatGPT вам допоможе. Так що сідайте зручніше, розслабтесь і дозвольте ChatGPT виконати тяжку роботу на вашій наступній зустрічі.

Проаналізуйте і резюмуйте записи зустрічей з допомогою ChatGPT

Запити 🇺🇦

"Чи можете ви підсумувати зустріч на [тему зустрічі], виділивши ключові висновки? Нотатки зустрічі: [примітки]"
«Чи можете ви підсумувати цілі, які обговорювалися на зустрічі, і пункти дій, які були вирішені? Нотатки зустрічі: [примітки]"
"Чи можете ви резюмувати прийняті рішення під час зустрічі щодо [конкретного питання] та намічені наступні кроки? Записи зустрічі: [примітки]"
«Чи можете ви підсумувати оновлення прогресу, отримане на зустрічі щодо [проекту/завдання], та обговорені плани на майбутнє? Нотатки зустрічі: [примітки]"
"Чи можете ви резюмувати ключові пункти, підняті під час [командної] зустрічі та запропоновані рішення? Записи зустрічі: [примітки]"

Поради 💡

  • Будьте чіткими та лаконічними: надавайте чіткі та стислі записи, які висвітлюють основні пункти, обговорені під час зустрічі.