ChatGPT для копірайтерів: розширення можливостей та збільшення продуктивності 👻

Розгорніть безмежні можливості творчого написання з ChatGPT, першокласним штучним інтелектом для копірайтерів. За допомогою нашого інструменту, ви можете генерувати захоплюючий та переконливий контент набагато швидше та ефективніше. ChatGPT не тільки допоможе вам вдосконалити ваші копірайтингові навички, але і збільшить вашу продуктивність, дозволяючи вам зосередитися на найбільш важливих завданнях. Незалежно від того, чи ви створюєте рекламний текст, пишете блог-пости або розробляєте стратегії контенту, ChatGPT може стати вашим супер-засобом.

Покращення творчості копірайтера за допомогою ChatGPT: розширені промпти

Фреймворк ‘Особливості-Переваги-Користь’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'Особливості-Переваги-Користь', будь ласка, напишіть текст, який висвітлює особливості нашого [продукту/сервісу] та пояснює, як ці [переваги] можуть бути корисними для [клієнта]. Розкрийте [користь] від нашого продукту та як він може позитивно вплинути на клієнта.

Фреймворк ‘PASTOR’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'PASTOR', щоб відповісти на болючі точки [клієнта] та представити наш [продукт/сервіс] як рішення. Визначте [проблему], з якою вони стикаються, посильте наслідки від її невирішення, розкажіть [історію], пов'язану з проблемою, включіть [відгуки] від задоволених клієнтів, представте нашу [пропозицію] та запросіть відгук.

Фреймворк ‘До-Після-Міст’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'До-Після-Міст', будь ласка, напишіть текст, який представляє поточну ситуацію з [проблемою], з якою стикається ідеальне обличчя клієнта. Покажіть їм світ після використання нашого [продукту/сервісу] та як це покращило їх ситуацію. Потім надайте [міст] для того, щоб показати їм, як вони можуть досягнути цього поліпшеного стану, використовуючи наш продукт.

Фреймворк ‘Увага-Інтерес-Бажання-Дія’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'Увага-Інтерес-Бажання-Дія', щоб привернути увагу  клієнта та переконати їх до дії. Почніть зі сміливої заяви, щоб привернути їхню увагу, представте інформацію, яка викликає їх [інтерес], наведіть переваги нашого [продукту/сервісу] для створення [бажання] та запросіть реєстрацію або купівлю.

Фреймворк ‘Проблема-Порушення-Вирішення’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'Проблема-Порушення-Вирішення', будь ласка, напишіть текст, який визначає найбільш [болючу проблему], з якою стикається [ідеальне обличчя клієнта], та обговорює питання, щоб показати, чому це є поганим станом. Потім представте наш [продукт/сервіс] як логічне рішення проблеми.

Фреймворк ‘Зірка-Історія-Рішення’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'Зірка-Історія-Рішення', будь ласка, напишіть текст, який вводить головного героя в [історії], пов'язаної з нашим [продуктом/сервісом], та тримає читача зацікавленим. Закінчіть історію поясненням, як зірка в кінці виграє за допомогою нашого продукту.

Фреймворк ‘Зображення-Обіцянка-Доказ-Тиск’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'Зображення-Обіцянка-Доказ-Тиск', щоб намалювати картину, яка привертає увагу та створює бажання для нашого [продукту/сервісу] у ідеального обличчя клієнта. Опишіть, як наш продукт виконає свої обіцянки, надайте відгуки для підтримки цих обіцянок та трохи поштовхніть, щоб заохотити клієнта до дії.

Фреймворк ‘Усвідомлення-Розуміння-Переконання-Дія’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'Усвідомлення-Розуміння-Переконання-Дія', щоб представити [ситуацію] або [проблему], з якою стикається [клієнти], та допомогти їм зрозуміти її. Створіть бажане переконання у клієнти використовувати наш [продукт/сервіс] як рішення та змусіть їх діяти.

Фреймворк ‘Зобразити-Проблема-Обіцянка-Доказ-Пропозиція’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'Зобразити-Проблема-Обіцянка-Доказ-Пропозиція', напишіть текст, який яскраво зображує поточну ситуацію [клієнта], підкреслює [проблему], з якою вони стикаються, і потім дає обіцянку, що наш [продукт/сервіс] може допомогти вирішити їх проблему. Надайте [доказ] у формі відгуків або вивчень випадків та завершіть [пропозицією], закликаючи їх до дії.

Фреймворк ‘Відкрити-Потреба-Задоволення-Закриття’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'Відкрити-Потреба-Задоволення-Закриття', щоб відкрити розмову з переконливою заявою, яка резонує з [клієнтом]. Підкресліть [потребу], яка виникає з їх ситуації, а потім ілюструйте, як наш [продукт/сервіс] може задовольнити цю потребу. Закінчіть сильним заключним твердженням, спонукаючи їх до дії.

Фреймворк ‘Питання-Кваліфікація-Цитата-Гасіння’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'Питання-Кваліфікація-Цитата-Гасіння', будь ласка, напишіть текст, який починається з [питання] для залучення [клієнта]. Потім кваліфікуйте їх проблему, розкриваючи наслідки її ігнорування. Використовуйте [цитату] або відгук для демонстрації ефективності нашого [продукту/сервісу] і закінчіть рішенням, щоб загасити їх проблему.

Фреймворк ‘Співчуття-Освіта-Пояснення-Зарахування’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'Співчуття-Освіта-Пояснення-Зарахування', щоб показати співчуття до [проблеми], з якою стикається [клієнти], освітити їх про наслідки проблеми, пояснити, як наш [продукт/сервіс] може допомогти, а потім зарахувати їх до наступних кроків до рішення.

Фреймворк ‘Відчути-Відчув-Знайшов’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'Відчути-Відчув-Знайшов', будь ласка, напишіть текст, який відповідає на те, як [клієнти] може відчувати якусь проблему. Підкресліть, як інші клієнти відчули те саме, але знайшли полегшення у нашому [продукті/сервісі].

Фреймворк ‘Ідентифікація-Обіцянка-Доказ-Дія’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'Ідентифікація-Обіцянка-Доказ-Дія', щоб ідентифікуватись з проблемою клієнта, пообіцяти їм, що наш [продукт/сервіс] може допомогти, довести це за допомогою відгуків або вивчень випадків, а потім закликати їх до дії.

Фреймворк ‘Мотивація-Демонстрація-Активація’

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк 'Мотивація-Демонстрація-Активація', напишіть текст, який мотивує [клієнта], адресуючи їх потреби, демонструє, як наш [продукт/сервіс] може задовольнити ці потреби, а потім активує їх до наступних кроків до рішення.

Фреймворк ‘Гачок-Якір-Доставка’

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк 'Гачок-Якір-Доставка', щоб привернути увагу [клієнта] за допомогою гачка, який резонує з їх потребами, закріпити їх інтерес за допомогою унікальних переваг нашого [продукту/сервісу] та подати сильний заклик до дії.

Фреймворк “5 Основних Заперечень”

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк "5 Основних Заперечень", будь ласка, напишіть текст, який вирішує та опротестовує загальні заперечення [клієнта]: брак часу, брак грошей, занепокоєння, що продукт не спрацює для них, відсутність віри в продукт або компанію, та переконаність, що вони не потребують продукту. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція] і [бажана дія].

Фреймворк “Чотири С”

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк "Чотири С", щоб створити чіткий, стислий, та переконливий текст для [клієнта]. Використовуйте цей перелік для перевірки, чи наше повідомлення ефективно передається клієнту та переконує його вступити в дію. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція] і [бажана дія].

Фреймворк “Консистентність-Контраст”

Промпт 🇺🇦

Будь ласка, напишіть текст, використовуючи фреймворк "Консистентність-Контраст", щоб перетворити потенційних клієнтів в покупців. Використовуйте стабільне повідомлення або тему на протязі всього тексту, але впроваджуйте контрастний мову або зображення, щоб привернути увагу читача та зацікавити його. Включіть такі моменти, як [продукт/сервіс], [унікальна торгова пропозиція], та [бажана дія].

Фреймворк “Сильне-Слабке”

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк "Сильне-Слабке", щоб переконати [клієнта] вступити в дію. Використовуйте сильну мову та зображення, щоб підкреслити переваги нашого [продукту/сервісу], але також визнайте будь-які потенційні слабкості або обмеження у прозорий та чесний спосіб. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].ґ

Фреймворк “Емоція-Логіка”

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк "Емоція-Логіка", будь ласка, напишіть текст, який зв'язується з [ідеальним обличчям клієнта] та створює бажання для нашого [продукту/сервісу]. Використовуйте емоційні апелі, щоб зв'язатися з читачем, але також використовуйте логічні аргументи, щоб переконати їх вступити в дію. Включіть такі моменти, як [емоція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Персональне-Універсальне”

Промпт 🇺🇦

Створіть текст, використовуючи фреймворк "Персональне-Універсальне", щоб зробити наш [продукт/сервіс] відповідним [ідеальному обличчю клієнта]. Використовуйте мову "ви" та адресуйте їхні конкретні потреби та бажання, але також пов'язуйте наш продукт з універсальними людськими досвідами та цінностями. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Терміновість-Терпіння”

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк "Терміновість-Терпіння", щоб заохотити [клієнта] до дії. Створіть відчуття терміновості, щоб заохотити клієнта діяти зараз, але також нагадайте їм, що використання нашого [продукту/сервісу] принесе довгострокові переваги, які варто чекати. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Очікування-Сюрприз”

Промпт 🇺🇦

Будь ласка, напишіть текст, використовуючи фреймворк "Очікування-Сюрприз", щоб викликати інтерес та заохотити до дії [клієнта]. Встановіть очікування для читача про те, чого вони можуть очікувати від нашого [продукту/сервісу], а потім здивуйте їх неочікуваними перевагами або функціями, які перевищують ці очікування. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Ексклюзивне-Інклюзивне”

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк "Ексклюзивне-Інклюзивне", щоб позиціонувати наш [продукт/сервіс] як елітний та бажаний для [клієнта]. Ясно зробіть наш продукт ексклюзивним або елітним у якийсь спосіб, але також підкресліть, що він доступний та інклюзивний для широкого спектра клієнтів. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Позитивне-Негативне”

Промпт 🇺🇦

Використовуючи фреймворк "Позитивне-Негативне", будь ласка, напишіть текст, який зосереджується на позитивних аспектах нашого [продукту/сервісу] та перевагах, які він принесе [клієнтам]. Також визнайте та вирішіть будь-які потенційні негативні наслідки або недоліки конструктивним способом. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Минуле-Теперішнє-Майбутнє”

Промпт 🇺🇦

Створіть текст, використовуючи фреймворк "Минуле-Теперішнє-Майбутнє", щоб зв'язати наш [продукт/сервіс] з минулими досвідами або спогадами [клієнта]. Покажіть, як він може покращити їхню нинішню ситуацію, а потім покажіть, як він може формувати їхнє майбутнє позитивним способом. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Друг-Експерт”

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк "Друг-Експерт", щоб встановити зв'язок з [клієнтами] та позиціонувати наш бренд або [продукт/сервіс] як експерта в нашій галузі. Використовуйте дружній та доступний тон для зв'язку з читачем, але також підкресліть нашу авторитетність та досвід в нашій галузі. Включіть такі моменти, як [унікальна торгова пропозиція], [болюча точка], та [бажана дія].

Фреймворк “Біль-Підігрів-Полегшення”

Промпт 🇺🇦

Будь ласка, напишіть текст, використовуючи фреймворк "Біль-Підігрів-Полегшення", щоб перетворити потенційних клієнтів на постійних клієнтів. Виявіть болючі точки, з якими стикається [клієнт], посиліть негативні наслідки нерозв'язаних цих проблем, і представте наш [продукт/сервіс] як рішення, що приносить полегшення. Включіть змінні такі як [продукт/сервіс], [унікальна торгова пропозиція], та [бажана дія].

Фреймворк “Рішення-Економія-Соціальне доказування”

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк "Рішення-Економія-Соціальне доказування", щоб переконати [клієнта] до дії. Чітко зазначте проблему, яку розв'язує наш [продукт/сервіс], акцентуйте час, гроші або інші ресурси, які клієнт може зберегти, використовуючи наш продукт, та використовуйте відгуки клієнтів або соціальні докази для демонстрації ефективності нашого рішення. Включіть змінні такі як [продукт/сервіс], [унікальна торгова пропозиція], та [бажана дія].

Фреймворк “6 W’s”

Промпт 🇺🇦

Напишіть текст, використовуючи фреймворк "6 W's", щоб перетворити потенційних клієнтів на постійних клієнтів. Ідентифікуйте [клієнта] як цільову аудиторію, чітко описуйте наш [продукт/сервіс] і те, що він робить, висвітліть будь-які часові аспекти нашої пропозиції або проблеми, яку вона розв'язує, вкажіть, де можна придбати або використовувати продукт чи послугу, чітко поясніть переваги та цінність нашого [продукту/сервісу], і поясніть, як працює продукт чи послуга і як клієнт може її отримати.

Фреймворк “Історія-Рішення-Продаж”

Промпт 🇺🇦

Створіть текст, використовуючи фреймворк "Історія-Рішення-Продаж", щоб перетворити потенційних клієнтів на постійних клієнтів. Розкажіть захоплюючу історію, яка зв'яжеться з [ідеальним обличчям клієнта] і стосується проблеми, яку розв'язує наш [продукт/сервіс], чітко продемонструйте, як наш продукт розв'язує проблему, і зробіть сильний заклик до дії, щоб переконати читача купити або здійснити бажану дію.