Скористайтеся ChatGPT для створення ефективних хештегів в LinkedIn #️⃣

Попрощайтеся з посередніми хештегами та вітайте славу в LinkedIn з ChatGPT! Ця просунута мовна модель діє як ваш особистий маг хештегів, але з певною долею гумору. Вона може генерувати актуальні, трендові та креативні хештеги, які виділятимуть ваші публікації в LinkedIn. З допомогою ChatGPT ви швидко станете майстром хештегів. Тож навіщо погоджуватися на нудні хештеги, коли ви можете отримати найкраще з ChatGPT?

Створюйте хештеги, які привертають увагу, з ChatGPT для LinkedIn

Запити 🇺🇦

«Я прагну покращити свою присутність у LinkedIn та охопити більше людей у моїй [галузі/ніші]. Чи можете ви допомогти мені скласти список відповідних хештегів та стратегію їх ефективного використання в моєму профілі та публікаціях?"
«Я хочу збільшити видимість своїх публікацій у LinkedIn та охопити більше потенційних клієнтів у моїй [галузі/ніші]. Чи можете ви допомогти мені скласти список популярних хештегів і план їх включення в мій контент?"
"«Я хочу створити спільноту в LinkedIn, почавши розмови навколо [теми]. Чи можете ви допомогти мені скласти список хештегів, які привернуть людей, зацікавлених у цій темі?»
"Я намагаюся створити мережу професіоналів у [галузі/сфері] на LinkedIn. Чи можеш ти допомогти мені скласти список хештегів, які допоможуть мені зв'язатися з однодумцями?"

Поради 💡

  • Надавайте ChatGPT конкретну інформацію про ключові слова та фрази, які є важливими для вашої галузі або ніші. Це може включати специфічні для галузі терміни, назви продуктів та загальний жаргон.
  • Використовуйте чіткі та конкретні промпти, запитуючи інформацію від ChatGPT про створення хештегів для LinkedIn. Наприклад, «створити список хештегів для маркетингової індустрії» або «написати керівництво про те, як досліджувати та використовувати хештеги для B2B компанії в LinkedIn».