ChatGPT: Стратегії для автоматизації росту на YouTube 📊

Хочете розвивати свій канал на YouTube, не витрачаючи години на монтаж відео та пошук ключових слів? ChatGPT вам допоможе! Завдяки своїм передовим здібностям обробки мови, ChatGPT може допомогти вам автоматизувати всі аспекти росту на YouTube, від створення привабливих назв та описів до пошуку ідеальних ключових слів для ваших відео. А найкраща частина? ChatGPT ніколи не втомлюється і не робить помилок, тому ви можете сидіти зручно і спостерігати за тим, як зростає число ваших підписників!

ChatGPT: Поспішайте на вершину YouTube з автоматизованим ростом.

Промпти 🇺🇦

"Я хочу розвивати свій канал на YouTube і збільшити кількість переглядів та підписників. Чи можете ви допомогти мені розробити стратегію для [цільової аудиторії], яка включає розклад створення та просування контенту?"
"Які є стратегії для збільшення переглядів [каналу/типу відео] на YouTube?"
"Як я можу оптимізувати свій канал на YouTube [канал/відео] для пошуку?"
"Я прагну використовувати рекламу на YouTube для просування мого каналу та збільшення моєї аудиторії. Чи можете ви допомогти мені дослідити та визначити найкращі варіанти таргетингу для [цільової аудиторії] та надати приклади рекламного тексту та креативу, які будуть привабливими для них?"
"Які є способи монетизації мого каналу на YouTube, який має тему [тема]?"